Kalendarz Imprez
Maj 2024
1105/24
Grand Prix Ireneusza Palińskiego - Ciechanów
Komunikat organizacyjny
1205/24
Mistrzostwa woj. Łódzkiego Młodzików U15 Dobryszyce
1805/24
Otwarte Zawody o Puchar Starosty Siedleckiego U17, Siedlce
1905/24
II Otwarte Mistrzostwa Gniezna, Gniezno
22-2605/24
Mistrzostwa Świata Juniorów U17, Lima
25-2605/24
III runda ECO HARPOON PLPC-DMP - miejsce zdarzenia wg. systemu rozrywek
25-2605/24
Mistrzostwa Wielkopolski U17, Nowy Tomyśl
31-0205/24
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS U15, Ciechanów
Czerwiec 2024
08-0906/24
Kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
08-0906/24
Mistrzostwa Mazowsza U17 w Podnoszeniu Ciężarów , Raszyn
14-1506/24
Puchar Polski / Mistrzostwa Polski AZS, Biała Podlaska
15-2206/24
Mistrzostwa Europy U15 i U17, Saloniki
26-1106/24
Igrzyska Olimpijskie, Paryż
28-3006/24
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Ciechanów
Lipiec 2024
01-3107/24
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Biłgoraj - termin do ustalenia
2707/24
Turniej w Podrzucie o Puchar Burmistrza Więcborka, Więbork
Sierpień 2024
01-3108/24
Turniej Nadziei Olimpijskich, termin i miejsce do ustalenia
1008/24
VI Memoriał im. Jana Wojnowskiego, Lubraniec
15-1808/24
Turniej Nadziei Olimpijskich, Raszyn
2408/24
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego, Mrocza
3108/24
Memoriał im. Waldemara Malaka, Gdańsk
Wrzesień 2024
06-0809/24
Finał ECO HARPOON PLPC-DMP, miejsce zdarzenia wg. systemu
07-0809/24
Memoriał Andrzeja Greszety + MW U23, Hrubieszów
1409/24
Mistrzostwa Pomorskiego OZPC U15, miejsce do ustalenia
1409/24
Mistrzostwa Wielkopolski U15, Nowy Tomyśl
1409/24
Mistrzostwa Wielkopolski U15, Nowy Tomyśl
1409/24
Mistrzostwa woj. Łódzkiego Juniorów Młodszych U17, Radomsko
1409/24
Mistrzostwa Województwa Kuj-Pom. U15, U23 - Memoriał im. Edmunda Brylińskiego, Grudziądz
1409/24
Mistrzostwa Mazowsza U23 w Podnoszeniu Ciężarów/Turniej Ogólnopolski im. Mariana Zielińskiego, Warszawa
1509/24
Mistrzostwa Wielkopolski do lat 23, Gołańcz
19-2709/24
Mistrzostwa Świata Juniorów U20, Leon
28-2909/24
Mistrzostwa Woj. Mazowieckiego do lat 15, Ostrołęka
Październik 2024
01-3110/24
Puchar Europejskiej Unii Podnoszenia Ciężarów
04-0610/24
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23, Siedlce
05-0610/24
Kwalifikacje do Mistrzostw Polski Młodzików U15
11-1210/24
XVI Turniej Grand Prix do 20 lat o Puchar Burmistrza Nidzicy, Nidzica
18-2010/24
Mistrzostwa Polski Młodzików U15, Nowy Dwór Mazowiecki
1910/24
Mistrzostwa Wielkopolski LZS U17, Nowy Tomyśl
2010/24
Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski i Poznania, Nowy Tomyśl/Poznań
26-0310/24
Mistrzostwa Europy Juniorów U20 i U23, Raszyn
2610/24
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza o Puchar PrezydentaSiedlec U15, Siedlce
Listopad 2024
01-3011/24
Kursokonferencja Trenerów, Instruktorów, Sędziów, miejsce i termin do ustalenia
0311/24
Turniej Niepodległości, Wejherowo
08-1011/24
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS U17, Nowy Tomyśl
15-1711/24
Indywidualny Puchar Polski Kobiet i Mężczyzn, Bydgoszcz
15-1711/24
Kursokonferencja Trenerów i Instruktorów, Bydgoszcz
16-1711/24
Ogólnopolski Memoriał im. Janusza Kamińskiego & Wacława Tomalki, Radomsko
16-1711/24
Turniej o Puchar Ziemi Puławskiej + WLJ, Puławy
1711/24
Memoriał im. Stanisława Partyki, Malbork
2211/24
XIII Drużynowy Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik, Kurzętnik
2211/24
XVMistrzostwa Woj. Warmińsko - Mazurskiego LZS, Kurzętnik
2311/24
Otwarte Zawody o Puchar PrezesaMOZPC U20, Siedlce
30-0111/24
Indywidualny Puchar Wielkopolski Kobiet i Mężczyzn, Nowy Tomyśl/Poznań
3011/24
Drużynowy Międzynarodowy Memoriał Andrzeja Matusiaka i Jerzego Ostrowskiego, Ciechanów
Grudzień 2024
0112/24
Turniej Bursztynowa Sztanga, Nowy Dwór Gdański
04-1412/24
Mistrzostwa Świata Seniorów, Manama
0812/24
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ciechanów
13-1512/24
Drużynowe Mistrzostwa Województwa MazowieckiegoDrużyn Mieszanych im. Zygmunta Klepackiego, Ciechanów
2112/24